Odlična večer Patrika Jambrovića

Iako je njegov Zabok izgubio od Splita, Patrik Jambrović bio je jedan od boljih igrača u utakmicu.

Dvije sekunde prije kraja utakmice iscurilo je polaganje Batura za izjednačenje za pobjedu, a Zabok je nakon toga poražen u produžecima. Sreća se opet narugala sa „zabočkim žutima“ – ovo je već četvrta  šokantna završnica koja je otišla na stranu njihovih protivnika . Na kraju Split je srdačno primio sve poklone domaćih košarkaša i poslije 45 minuta igre slavio rezultatom 86:91.

Patrik Jambrović ukupno je odigrao 25 minuta, a u tom vremenu uspio je postići 18 koševa.

“Šteta što nismo pobjedom na domaće parketu zaokružili prvi dio sezone, no što je tu je. Prvi dio smo odigrali odlično u oba smjera, no u drugom dijelu nismo ispoštovali neke stvari koje smo dogovorili. Jako nam je teško pao ovaj poraz”, nakon utakmice kazao je Jambrović.