HNL Mladi: Lovro Zvonarek zabio Dinamu, Varaždinci na međimurski pogon osvojili bod protiv Hajduka

U našem serijalu “HNL MLADI” svaki tjedan ćemo vas izvještavati o novostima vezanima uz igrače s područja Međimurja koji igraju Prvu HNL mladeži za klubove izvan naše županije.

PIONIRI

Momčad Varaždina pod vodstvom trenera Nikole Šafarića upisala je vrlo vrijedan bod odigravši na domaćem terenu 0:0 protiv favorizirane ekipe Hajduka. Samuel Taradi, Ivan ŽužićTeo Sanjković odigrali su cijeli susret, dok je Matej Marciuš cijeli susret odgledao s klupe za pričuve.

Antonio Škvorc i Lovro Zvonarek igrali su cijelu utakmicu u 2:1 porazu Slaven Belupa na gostovanju kod Dinama. Jedini pogodak za “Slavenaše” postigao je upravo Zvonarek.

KADETI

Kadeti Varaždina s 3:2 poraženi su na domaćem terenu od splitskog Hajduka. Za varaždinsku ekipu sva tri međimurska nogometaša – Nikola Obadić, Karlo Lukman Niko Domjanić igrala su u početnoj postavi.

Lovro Blagus branio je svih 90 minuta za Inter u pobjedi 3:2 protiv Osijeka. U redovima Osijeka Toma Sabo u igru je ušao u 83. minuti.

Kadeti Slaven Belupa poraženi su s 3:0 na gostovanju u Zagrebu kod Dinama. Emanuel MađarićDominik Štajerec i Dominik Arambašić odigrali su svih devedeset minuta za mlade “farmaceute”.

JUNIORI

Slavenovi juniori predvođeni trenerom, Daliborom Gorupićem na gostovanju u Osijeku poraženi su s 5:2, a Luka Liklin igrao je do 73. minute.

Juniori Rijeke i Varaždina u kojem očekujemo nastup puno naših Međimuraca svoj susret odgodili su za 4. prosinac.