NŠ Graničar/Vidovčan ušla u finale juniorskog kupa

U Kotoribi je u vrlo borbenoj i napetoj utakmici između NŠ Graničar/Vidovčan i NŠ Sveti Martin slavila je domaća ekipa NŠ Graničar/Vidovčan.
U 2. minuti opravdano je dosuđen kazneni udarac za domaće. Siguran realizator za 1:0 bio je Jura Orehovec.

U 4. minuti sjajnu priliku imali su gosti, no njihov igrač s 5 metara promašuje prazan gol.

U 10. minuti nakon gužve u kaznenom prostoru gostiju David Posavec povratnom loptom proigrava Orehovca koji posprema loptu u golmanov lijevi donji kut za 2:0.

Dominacija domaćih nastavila se pa je tako u 18. minuti Mihael Matotek s nekih dvadeset metara okušao svoju sreću i pogodio neobranjivo za velikih 3:0.

Lijepu kontra gostiju u 24. minuti, no domaći u posljednji trenutak otklanjaju opasnost i spriječavaju siguran pogodak.
U 30. minuti Posavec radi sjajan solo prodor puca sa nekih 16 metara,no golman gostiju brani njegov udarac.

Gosti su se malo pribrali i u 39. minuti nakon lijepe akcije Filip Vrbanić smanjuje na 3:1.

Drugo poluvrijeme gosti ulaze bolje i nekoliko puta prijete, no vratar domaćih Filip Mirić zaustavlja sve njihove pokušaje. U 59. minuti nakon gužve u gostujućem šesnaestercu domaći pogađaju stativu, a poslije kontra gostiju. Tin Haček izlazi 1 na 1 s Mirićem koji fenomenalnom reakcijom skreće loptu u korner.

U 70. minuti Matija Matotek ima zicer, no gostujući vratar Perčić izlazi kao pobjednik. Gosti u kontri imaju mat poziciju, no Mirić sprječava još jedan siguran pogodak.

Domaći su mogli riješiti susret u 79. minuti no zicer Posavcu opet brani Perčić. U 81. minuti nakon kornera gostiju Tomšić je glavom zamalo neprecizan.

Do kraja su domaći mirno priveli utakmicu kraju i zasluženo prošli u finale gdje ih očekuje NŠ Međimurje Čakovec.

Čestitamo igračima NŠ Graničar/Vidovčan i njihovom treneru Darku Čmrlecu na ulasku u finale.