Prva HNL Juniori: Bušnja s Rijekom pobijedio Sesvete, Zagreb u posljednjim trenucima susreta izgubio od Dinama

Na našem portalu možete pročitati kako prolaze mladi “Međimurci” u Prvoj HNL za juniore. Također u toj ligi imamo i jednog trenera, a radi se od Damiru Lepenu – Juraku koji je trener juniorima Zagreba.

Denis Bušnja nedavno je debitirao za Rijeku pred 10 tisuća ljudi, a jučer je odigrao 90. minuta u sastavu juniora Rijeke. Imao je nekoliko dobrih dodavanja, ali njegovi suigrači te prilike nisu pretvorili u pogotke. Na kraju je Rijeka protiv Sesveta slavila sa 2:0.

Momčad Zagreba predvođena trenerom Lepen – Jurakom igrala je na gostovanju kod Dinama i u 92. minuti ispustila vrijedan bod. Stiven Sabol igrao je cijeli susret te zaradio žuti karton u 60. minuti dok je Martin Dodlek u igru ušao u 21. minuti susreta.

Varaždin je u Zagrebu s Lokomotivom odigrao 2:2. Bivši trener Međimurja Mario Kovačević, Luki Mezgi dao je da odigra prvo poluvrijeme utakmice., a Franu Cerovčecu 85. minuta. Vratar Edvin Bratuša bio je na klupi za pričuvne igrače.