Prva HNL: Pioniri slavili usred Pule, kadeti još jedanput poraženi

Pioniri i kadeti NŠ Međimurje-Čakovec jučer su gostovali u Puli i kući su se vratili s polovičnim uspjehom.

Odlično ide u prvenstvu igračima Marija Šarića. U šest prvenstvenih utakmica upisali su četiri pobjede, jedan remi i jedan poraz. Također od četiri pobjede, čak tri su upisali na gostovanjima. Ovog puta bili su uspješniji od vršnjaka Istre 1961 s 2:1.

U 20. minuti utakmice Borna Lesjak postiže pogodak iz kaznenog udarca za vodstvo. Domaći se vraćaju u utakmicu pogotkom Radovića na početku drugog dijela. Dobra igra Međimuraca se isplatila i u 50. minuti Antun Puljić postiže pogodak za još jedno slavlje pionira.

Ovom pobjedom pioniri su došli do visokog trećeg mjesta.

Kadeti su na gostovanju u Puli upisali još jedan poraz. Domaćini su utakmicu riješili već u 15. minuti kada su imali vodstvo 2:0. Na kraju visoki poraz kadeta 5:1, a jedini pogodak za Međimurje postigao je Niko Gelo iz kaznenog udaraca.

Na zajedničkoj tablici Međimurski lepi dečki nalaze se na 6. mjestu.