1. HRL: Pobjeda Čakovca u vrlo napetoj utakmici

Dobro ispunjena dvorana Graditeljske škole večeras je nosila rukometaše Čakovca do treće prvenstvene pobjede.

Susret s križevačkim KTC-om bio je izrazito napet od prve do zadnje minute. Domaći igrači kontrolirali su utakmicu, ali nikako nisu mogli doći do veće prednosti. Također, Čakovčani su 40 minuta igrali bez pocrvenjelog Petra Sklepića što je dodatno otežalo put prema današnjoj pobjedi.

Marciuš je u ključnim trenucima sačuvao mrežu

Prvi dio završio je u korist Čakovčana 15:14. U drugom dijelu bilo je nekoliko prilika da se domaći odvoje na znatniju prednost, ali manjak mirnoće u ključnom trenutku je izostao.

Do kraja susreta gledali smo nervoznu utakmicu s obje strane, ali pobjedu su na kraju upisali rukometaši Čakovca rezultatom 32:31.

U domaćim redovima istaknuo se vratar Marciuš s 10 obrana, te mladi Fran Murk sa 7 pogodaka.

Jedan od sjajnih poteza Murka

1.Hrvatska rukometna liga – Sjever je izuzetno zanimljiva i izjednačena liga i ostaje žal da Čakovčane sa tribina ne bodri još više navijača.