Čakovčani na poluvremenu u malom zaostatku

U tijeku je polufinalna utakmica Hrvatskog rukometnog kupa između RK Dubrava i naše ekipe MRK Čakovec. Naša ekipa na poluvremenu je u malom zaostatku 15:13.

Čakovčani su sjajno ušli u susret te su golom Brune Levaka poveli. Dubrava je brzo odgovorila te je u petoj minuti došla do vodstva od tri pogotka razlike. Naši dečki se ne predaju te u 13. minuti golom Zorana Jeftića dolaze do izjednačenja 6:6.

Igra se gol za golom, a naši dečki u 21. minuti pogotkom Petra Sklepića dolaze do prvog vodstva 11:10. No tada zagrebačka ekipa radi seriju od tri uzastopna pogotka i prelazi u vodstvo od dva gola razlike. U posljednoj minuti odlaze na tri, no Levak svojim već šestim pogotkom vraća na dva i na poluvrijeme se odlazi s rezultatom 15:13 za ekipu Dubrave.

Za nekoliko trenutaka slijedi nam drugo poluvrijeme, a live rezultat možete pratiti na ovom linku: http://www.hrs.hr/utakmice.php?broj=8705