Zrinskice za kraj sezone minimalno poražene kod Koke

U posljednjem kolu 1.HRL za žene rukometašice ŽRK Zrinski gostovale su kod varaždinske Koke. Vrlo napeta i neizvjesna utakmica zavšila je 29:28 pobjedom varaždinki koje su se time osvetile našim rukometašicama za poraz.

U prvom dijelu Zrinskice su potpuno nadigrale varaždinke te na poluvrijeme odlaze s prednosću od četiri pogodaka razlike 16:12.

U drugom poluvremenu varaždinke se bude i u neizvjesnoj završnici pogotkom u zadnjoj minuti odnose pobjedu 29:28.

Večeras su čakovečke prvoligašice predvodile Gavrić sa 10,Vukojević sa 8, te Pajić sa 4 pogotka. Jako dobru utakmicu odradila je i vratarka, Anja Žvorc koja je susret završila sa 9 obrana.

Svaku pohvalu zaslužuju Zrinskice za ovu sezonu koju su završile na 6. mjestu sa 25 osvojena boda.