1.HNL: Pioniri preokrenuli Slaven Belupo, bod kadeta

Danas su mladi nogometaši iz Nogometne škole Međimurje – Čakovec u sklopu 6. kola 1. Hrvatske nogometne lige ugostili vršnjake iz Slaven Belupa.

U pionirskoj konkurenciji Međimurski lepi dečki upisali su pobjedom nakon što su gubili 0:1. Koprivničance je u vodstvo doveo Međimurec Antonio Škvorc u 49. minuti. Osam minuta kasnije Matteo Drk postiže pogodak za 1:1. Vrlo vrijednu pobjedu Međimurcima donio je Fran Jaklin tri minute prije kraja susreta.

Kod Slaven Belupa od međimurskih nogometaša igrali su Antonio Škvorc i Lovro Zvonarek.

Pioniri: Hlapčić, Meglić, Krištofić, Trstenjak, Jaklin, Janušić, Vurušić, Horvat, Farkaš, Blagović

Još su igrali: Košak, Drk, Ivaci

U kadetskoj konkurenciji gledali smo čvrstu utakmicu s vrlo malo izglednih prilika. Na kraju je sama utakmica završila bez pogodaka i podjelom bodova.

Cijeli susret za Slaven Belupo odigrali su Emanuel Mađarić, Dominik Štajerec i Dominik Arambašić.

Kadeti: Kodba, Stojko, Toplek, Lesjak, Kovačević, Kirić, Martinjaš, Frančić, Panić – Levak, Marton, Mendelski

Još su igrali: Leonardelli, Reif, Levanić, Horvat, Antolović

U sljedećem kolu NŠ Međimurje – Čakovec igra na gostovanju u Zaprešiću.