Aleksandar Vincek hattrickom srušio Plave, u Miklavcu popljuvan pomoćni sudac

Današnjim utakmicama kompletirano je 1. kolo 2. Međimurske nogometne lige.

U susjednom derbiju između Sokola i Plavih iz Peklenice pobjedu od 3:0 upisala je domaća momčad. Sva tri pogotka na utakmici postigao je Aleksandar Vincek.

U utakmici između Budućnosti (M) i Donjeg Koncovčaka vidjeli smo četiri pogotka, a svi pogoci bili su postignuti u prvom poluvremenu. Poveli su gosti preko Kristijana Padarića, ali domaćine to nije pokolebalo te do kraja prvog dijela postižu tri pogotka. Za domaće su zabijali Toni Berdin, Krunoslav Majerić i Vinko Berdin.

U drugom dijelu nismo vidjeli pogotke, a delegat utakmice napisao je kako je drugi dio bio pun nervoze.

“U drugom poluvremenu nervoznija utakmica, mladi vrlo dobar sudac Horvat Dominik pravovremeno poseže za disciplinskim mjerama, stjecanjem autoriteta ni igraći neće posezati za prigovorima. Zaslužena pobjeda domaće momčadi. U 84.minuti gostujući navijači pljuju po leđima drugog pomoćnog suca, koji isto i prijavljuje nakon utakmice”.

Rezultati: Strahoninec – Sloboda (S) 3:1, Bratstvo (SV) – Zasadbreg 77 1:1, Mali Mihaljevec – Omladinac (M) 2:1, Vučetinec – Hajduk (Š) 1:2, Sloboda (M) – Pobjeda 3:0, Venera – Mura 3:0, Sokol – Plavi 3:0, Budućnost (M) – Donji Koncovčak 3:1

Prvenstvo u 1. Međimurskoj ligi otvorili su Centrometal i Galeb. S tri pogotka u mreži Galeba pobjedu su upisali domaćini, a u strijelce su se upisali Leon Novak, Marko Zavrtnik i Goran Vugrinec.

Parovi 1. kola: BSK – Bratstvo (J), Sloga (Š) – Trnava, Naprijed – Podturen, Hodošan – Spartak, Kraljevčan 38 – Graničar, Jedinstvo (GM) – Dubravčan, Polet (P) – Trnovec