Bravo Luka! Drugi nastup Liklina za repku

Hrvatska reprezentacija do 19 godina starosti poražena je u posljednjem susretu turnira na kojemu su sudjelovale još Rusija, Francuska i Slovenija.

Nakon dva neriješena rezultata, s Rusijom (0:0) u prvom i Francuskom (1:1) u drugom kolu, Hrvatska U-19 sastala se u Krapini sa Slovenijom u trećem kolu međunarodnog prijateljskog turnira.

Izabranici Josipa Šimunića odlično su otvorili utakmicu. Za rano se vodstvo pobrinuo Bročić, a već do 20. minute dvoboja Janković s dva pogotka povisuje na 3:0.

Međutim, Slovenija je u završnih dvadesetak minuta postigla čak četiri pogotka za veliki preokret i pobjedu. Strijelci su bili Cipot, Urbančić te dva puta Repas.

Luka Liklin iz Murskog Središća u susretu sa Slovenijom igrao je do 58. minute. Samo 13 minuta nakon njegovog izlaska Slovenija je postigla prvi pogodak s kojim su krenuli u veliki preokret.