[FOTO]Međimurci vrlo uspješno istrčali “Beogradski Maraton”

Ovog vikenda održao se 32. “Beogradski Maraton”.

Maraton se održava po pravilima IAAF – a, a pravo nastupa imali su žene i muškarci stariji od 18 godina. Mušku utrku završilo je 820 trkača, a tri Međimurca našla su se među prvih 20 natjecatelja.

Beogradski maraton i to vrlo uspješno trčalo je pet međimurskih trkača.

Igor Goričanec je s vremenom 2:44:43 završio na 8.mjestu. Matiji Zadravcu trebalo je 2.51:58 što mu je donijelo 12. mjesto. Samo četiri mjesta iza Zadravca, našao se Saša Horvat, istrčavši utrku za 2:57:05.

Super trasa ulicama Beograda, atmosfera uz stazu i dobre navijače uz idealne vremenske uvjete za trčanje”, napisao je Saša Horvat na svojem Instagram profilu.

Saša Horvat nakon utkre pozirao je s uspomenom iz Beograda

Mario Črnjak također je bio vrlo uspješan te je maraton završio na 76. mjestu s vremenom 3.24:41. Kao 149. utrku je završio Davor Mustač s vremenom 3.38:43.

Naši Međimurci opet su pokazali kvalitetu i trud koji ulažu u potpunu spremnost za utrku te se nadamo da će nas i dalje uspješno predstavljati kroz ovakve sportske aktivnosti.

U Beogradu su neki Međimurci trčali polumaraton, a priču o njima donosimo nešto kasnije.