FOTO] Strahoninec šesticom ispratio susjede iz Savske Vesi

Veliki susjedski derbi odigrao se u sklopu 26. kola u Drugoj međimurskoj nogometnoj ligi.

Strahoninec je sa 6:1 pobijedio najveće rivale i došao im na samo tri boda zaostatka. Strahoninec je trenutno četvrti sa 45. boda dok je Bratstvo (SV) treće s tri boda više.

Susret se igrao pred otprilike tristotinjak gledatelja koji su mogli uživati u nogometnim potezima.

Domaći već do kraja prvog dijela imaju dva pogotka prednosti, a u strijelce su se upisali Žunić i Lađević.

Nadu Bratstvu početkom drugog dijela vratio je Frančić smanjivši rezultat na 2:1. Tri minute kasnije Strahoninec opet postiže pogodak, a strijelac za 3:1 bio je Jurica Žerjav.

U 74. minuti još jedan pogodak na utakmici postigao je Filip Žunić. Dvije minute kasnije Dejan Jambrošić dobiva drugi žuti, odnosno crveni karton. Strahoninčari su prema susjedima bilo nemilosrdni i do kraja susreta postigli su još dva pogotka. Svoj drugi pogodak postigao je Žerjav dok je točku na i stavio Nino Zobec u 88. minuti.

Fotografije nam je poslala Santina Srnec.