[FOTO] Veliki susjedski derbi pripao Jedinstvu (NSD)

Nekoliko sezona čekalo se na vječni derbi između Drave iz Kuršanca i Jedinstva iz Novog Sela na Dravi.

Ova dva kluba, ponovo su se sastala u 3.međimurskoj ligi pred dvjestotinjak gledatelja, a susret je završio s pravom golijadom.

U redovima Drave ponovno možemo uživati u igri Veldina Karića, dok je za Novo Selo na Dravi najistaknutije ime Samuel Novak.

Već u prvim minutama, Drava postiže pogodak, a za prvo vodstvo na utakmici gol postiže Kovačić.

Par minuta kasnije, gosti izjednačavaju pogotkom Samuela Novaka. Desetak minuta kasnije, Samuel se opet nalazi na pravom mjestu i postiže pogodak za vodstvo gostiju. Prvo poluvrijeme završava rezultatom 1:2.

Drugo poluvrijeme započinje akcijama s obje strane, a pogodak su opet prvi postigli gosti i povisili na 1:3. No, pogotci nisu stali na tome. Ubrzo sudac dosuđuje penal za goste, a uspješno ga je izveo Samuel Novak.

Ubrzo je dosuđen penal i za domaćina, a izvodi ga Veldin Karić koji postiže pogodak za konačnih Drava 2, Jedinstvo 4.

Bilo je još dobrih pokušaja s obiju strana, no bezuspješnih.