HNL: Dva poraza mladih međimurskih nogometaša u Rijeci, sada slijedi domaća utakmica s Hajdukom

Jučer su mladi nogometaši NŠ Međimurje – Čakovec u sklopu prvog kola gostovali u Rijeci.

Najprije su na teren izašli pioniri trenera Maria Šarića. Međimurski lepi dečki dobro su se držali cijeli susret, a prvi pogodak primili su u 27. minuti. Do kraja susreta primili su još dva pogotka za konačnih 3:0.

Međimurje: Hlapčić, Novak, Trstenjak, Meglić, Krištofić, Jaklin, Horvat, Vurušić, Janušić, Košak, Drk

Još su igrali: Makšadi, Farkaš, Ivaci, Čalopek, Mavrek, Blagović, Bacinger

Kadeti trenera Gordana Golika dobro su parirali Riječanima, a jedini pogodak pao je u 36. minuti.

Međimurje: Kodba, Stojko, Toplek, Lesjak, Kovačević, Martinjaš, Mihalković, Frančić, Levak Panić, Mendelski, Reif

Rezultati:

Rijeka – Međimurje – Čakovec (pioniri) 3:0

Rijeka – Međimurje – Čakovec (kadeti) 1:0

Sada slijede domaće utakmice s Hajdukom koje su na rasporedu u subotu od 10 i 11:45 sati.