HNL: Dva poraza u Puli

Jučer su pioniri i kadeti Nogometne škole Međimurje – Čakovec u sklopu 3. kola 1. HNL gostovali u Puli.

Pioniri su odigrali vrlo dobar susret te su poveli pogotkom Drka u 40. minuti.

Nažalost, vodstvo nisu uspjeli zadržati i domaćini u 49. minuti izjednačuju rezultat. Do velika tri boda Istra dolazi u sudačkoj nadoknadi. Treba napomenuti kako su oba primljena pogotka bili “autogolovi”.

Pioniri: Makšadi, Meglić, Trstenjak, Novak, Krištofić, Horvat, Vurušić, Bacinger, Košak, Janušić, Drk: Hlapčić, Farkaš, Blagović, Čalopek, Kuzma, Ivaci

Kao i pioniri, kadeti su također poveli u Puli pogotkom Panić Levaka u 11. minuti. Samo pet minuta kasnije domaćini su već preokrenuli rezultat u svoju korist. Do kraja susreta postižu još četiri pogotka za konačnih 6:1.

Kadeti: Kodba, Stojko, Toplek, Kovačević, Lesjak, Frančić, Mezga, Panić Levak, Martinjaš, Marton, Levanić: Zrna, Šegović, Volar, Mihalković, Leonardelli, Mendelski, Balog

Međimurski lepi dečki nemaju puno vremena za odmor jer već u subotu (10 i 11:45) sati u Nedelišću ugošćuju susjedni Varaždin.