HNL: Marton s tri pogotka srušio Inter, kadeti poraženi

Međimurski lepi dečki su u sklopu 25. kola gostovali u Zaprešiću kod domaćeg Intera.

Domaći su došli u vodstvo minutu prije kraja prvog poluvremena pogotkom Gregurića. U drugom dijelu Međimurci postižu četiri pogotka za vrlo vrijedna tri boda. Tri pogotka za NŠ Međimurje – Čakovec postigao je Luka Marton dok je jedan pogodak dodao Noah Janković.

Međimurje – Čakovec: Zrna, Puljić, Marić, Goričanec, Antolović, Ratajec, Balog, Janković, Vuuršić, Krznar, Marton

Još su igrali: Šegović, Herman, Jaklin, Tkalec

Kadeti su od Intera poraženi sa 4:0. Domaći su stigli u vodstvo već u 11. minuti susreta. Do kraja prvog dijela povećavaju vodstvo na 2:0. U drugom dijelu postižu još dva pogotka za konačnih 4:0.

Međimurje – Čakovec: Varga L., Varga F., Posedi, Novak, Kovačević, Martinjaš, Dežđek, Premužić, Heric, Panić Levak, Lesar

Još su igrali: Hatlek, Lukovnjak, Novko, Kirić, Toplek, Vuuršić, Frančić

U posljednjem kolu 1. HNL Međimurski lepi dečki ugošćuju momčad Hajduka.