Kup: Međimurje i Polet bez pobjednika

Petstotinjak gledatelja na čakovečkom stadionu moglo je uživati u današnjem susretu između Međimurja i Poleta.

Gosti iz Svetog Martina na Muri već su u 10-oj minuti imali dva pogotka prednosti. U 6. minuti pogodio je Mezga nakon dodavanja Barata dok je pogodak za 2:0, postigao Mario Turk.

Već u 20. minuti domaćini smanjuju rezultat na 2:1 preko Ikića. Šest minuta kasnije vidjeli smo još jedan pogodak. Loptu u 16 metara ubacio je Zanjko, a pogodak za 2:2 postiže Patafta.

Igrala se 37. minuta, kada je Ferlin opasno pucao, Galoši kratko odbio, a Petar Horvat promašio prazan gol sa tri metra udaljenosti. Do kraja prvog dijela vidjeli smo još jednu sjajnu priliku, ali pokušaj Ikića obranio je Jambres.

Na samom početku drugog dijela dobro je pucao Marcijuš, ali je nejgova lopta završila na gredi. Sljedeću dobru priliku vidjeli smo tek u 73. minuti kada u gužvi Šariću dobru priliku brani Galoši. U posljednjim trenucima susreta Patafta je imao dobru priliku, ali njegov udarac završio je iznad vrata Poleta.

Uzvrat u Svetom Martinu na Muri zakazan je za 1. svibanj.

Međimurje: Galoši, Zanjko, Pušić (od 46. Brcković), Režić, Ptiček, Marić, Hranilović, Tkalčić (od 46. Jakšić), Marcijuš (od 60. Munivrana), Ikić, Patafta

Polet: Jambres, Sakač, Herceg, Cvetković, Turk, Hozjan, Mezga, Barat, Ferlin (od 68. Šarić), Horvat, Medved (od 90. Goričanec)