Poluvrijeme: Polet “prokockao” dva pogotka prednosti

Petstotinjak gledatelja na čakovečkom stadionu moglo je uživati u prvom dijelu utakmice Međimurja i Poleta.

Gosti iz Svetog Martina na Muri već su u 10-oj minuti imali dva pogotka prednosti. U 6. minuti pogodio je Mezga nakon dodavanja Barata dok je pogodak za 2:0 postigao Mario Turk nakon ubačaja iz kuta.

Već u 20. minuti domaćini smanjuju rezultat na 2:1 preko Ikića. Šest minuta kasnije vidjeli smo još jedan pogodak. Loptu u 16 metara ubacio je Zanjko, a pogodak za 2:2 postiže Patafta.

Igrala se 37. minuta, kada je Ferlin opasno pucao, Galoši kratko odbio, a Petar Horvat promašio prazan gol sa tri metra udaljenosti. Do kraja prvog dijela vidjeli smo još jednu sjajnu priliku, ali pokušaj Ikića obranio je Jambres.

Međimurje: Galoši, Zanjko, Pušić, Režić, Ptiček, Marić, Hranilović, Jakšić, Marcijuš, Ikić, Patafta

Polet: Jambres, Sakač, Herceg, Cvetković, Turk, Hozjan, Mezga, Barat, Ferlin, Horvat, Medved