Prelog izgubio u završnici utakmice od lidera 1. HRL

U šestom  kolu 1. HRL RK Prelog  ugostio je rukometaše Moslavine.

U prvih 10 minuta  odlično otvaranje utakmice za domaćine i rezultat takve igre bio je 5:2 .

Polako ali sigurno gostujući  igraći hvataju ritam utakmice i uz pomoć  loših sudaca koji već od početka utakmice dvojbene situacije dodjeljuju favoriziranim gostima.

Takav omjer snaga na terenu gosti realiziraju svoje prilike i  dolaze do vodstva od  12:14. Zadnjih 5 minuta prvog poluvrijemena igrači Preloga još pojačavaju ritam utakmice, ali nesretno dobivaju gol u posljednjoj sekundi prvog poluvrijemena za rezultat 14:16 .

Početkom drugog dijela domaća ekipa još pojačava ritam  i polako smanjuje vodstvo gostiju i u 40. minuti rezultat je bio 21:21.

Nošeni glasnim navijanjem domaćih navijača domaća momčad  u 48. minuti dolazi prednosti od 26:23.

Nekoliko brzopletih odluka u napadu domaćih igrača iskusni gostujući igraći brzo hvataju ritam i u 52. minuti rezultat je 27:27.

Na samom  kraj utakmice bolje se snalaze gostujući igrači koji uz pomoć već spomenutih sudaca dolaze do pobjede 32:30.

Na kraju je pobijedila iskusnija ekipa gostiju, domaći rukometaši svojom predstavom zaslužili su barem bod,  ali uz nekoliko tehničkih grešaka i promašenih zicera, nažalost ostali bez bodova.

Dvorana osnovne škole bila je dobro popunjena i sve čestitke navijačima na sportskom navijanju.