Sloga (Č) srušila Nedelišće

Po sunčanom vremenu čakovečka Sloga je u prijepodnevnom terminu ugostila Nedelišće. U zanimljivoj utakmici slavili su Slogaši s 3:2.

Slogaši su odlično ušli u susret te su u prvom dijelu stekli dva pogodaka prednosti. Već u trećoj minuti vode golom Siniše Bakse. Na 2:0 u 37. minuti povisuje Fabricio Cruz de Souza.

Gosti ulaze bolje u drugi dio i pogotkom Nine Vizingera u 51. minuti smanjuju na 2:1.

U 73. minuti Vedran Knežević zabija za 3:1 i vodi Slogaše ka novoj pobjedi. Gosti se ne predaju i u 85. minuti pogotkom Leonarda Mesarića smanjuju na konačan rezultat 3:2.

Sastav Sloge (Č): Furuya, Obadić, Kosalec, Baksa, Knežević, Borko, Cruz de Souza, Zoka, Caban, Kukovec, Hlapčić

Sastav Nedelišća: Jovan, Mesarić, Kolak, Jurak, Silva Lima, Vizinger, Slunjski, Martinović, Capan, Vibovec, Šemper