Uspješan povratak nakon ozljede Brune Dvanajščaka

Nakon jednomjesečne pauze, zbog ozljede desnog pucačkog ramena, točnije ključne kosti, vratio se Bruno Dvanajščak.

Napeta utakmica od samog početka, ali nažalost gorkog kraja za Bruninu momčad. Naime izgubili su za samo jedan gol zaostatka (32-31).

Dobro su ušli u utakmicu te su se držali kroz cijelo poluvrijeme na vratu domaćina koji se ni u jednom trenutku nije uspio odvojiti na više od dva pogotka razlike.

Zadnjih pet minuta prvog poluvremena dodali su gas te izjednačili za rezultat na poluvremenu (13:13).

Drugo poluvrijeme kreću jednako dobro te se i dalje igra gol za gol, u nekim trenucima su uspijeli povesti, ali se Bregenz uvijek vraćao i izjednačivao te na kraju i pobijedio s 32:21.

Bruno Dvanajščak utakmicu je završio s osam pogodaka te deset upisanih asistencija.