Zrinskice odličnom igrom pobijedile Sesvete

Vrlo napeta i neizvjesna utakmica danas se odigrala u čakovečkoj dvorani Graditeljske škole.

U prvom dijelu utakmice izmjenjivala su se vodstva, a gošće su u jednom trenutku imale i dva pogotka prednosti (7:9). Vrlo brzo su domaće rukometašice smanjile vodstvo, a u 29. minuti pogotkom Car povele su 12:11. Pogotkom Čalušić na odmor se otišlo s izjednačenim rezultatom.

U drugi dio puno bolje ulaze Zrinskice i već do 40. minute imaju tri pogotka prednosti. Do kraja utakmice uspjele su sačuvati prednost za pobjedu od 24:21.

Večeras su čakovečke prvoligašice predvodile Vukojević sa 8, Gavrić sa 6 te Pajić i Car sa 4 pogotka. Odličnu utakmicu odradila je i vratarka, Anja Žvorc koja je susret završila sa 9 obrana.

Svaku pohvalu zaslužuju domaći navijači koji su glasno bodrili Zrinskice od prve do zadnje minute.