Zrinskice se hrabro borile protiv Podravke

Dva dana nakon susreta sa Osijekom, rukometašice Zrinskog odradile su zaostali susret petog kola Prve hrvatske ženske lige. U Čakovcu je gostovala Podravka, a Zrinskice su nakon hrabre igre poražene s 32:21.

Samo petnaestak minuta trajala je neizvjesnost. Domaće su vodile u početku: 4:2, 7:6, 10:8. Podravki je trebalo malo vremena da njezine rukometašice poslože svoje redove i onda su krenule dostojno hrvatskih prvakinja. Serijama 3:0 i 4:0 u završnici prvoga dijela, do odmora su stvorile tri pogotka viška 12:15.

U nastavku su još malo pojačale ritam i sredinom poluvremena već su bile na nedostižnih devet pogodaka prednosti 16:27. Tada je i zabilježen najduži niz  rukometašica iz Koprivnice od  šest pogodaka , sa 16:22, došle su do  16:27. Na kraju je Podravka Vegeta slavila s 11 pogodaka razlike 21:32. Domaće rukometašice su pak, u samo tjedan dana odigrale čak tri susreta.

Zrinski u subotu čeka još jedna domaća utakmica, a protivnik je ekipa Umaga.