1. HRL: Drama u Prelogu, Čakovcu tijesna pobjeda

Međimurski rukometni derbi 1. HRL – Sjever odigran je u Prelogu, a pobjedu 31:30 upisali su Čakovčani.

Sjajnu predstavu odigrale su obje momčadi, a Čakovčani su na poluvrijeme otišli s velikih pet pogodaka prednosti (11:16).

U petoj minuti nastavka gosti imaju prednost 13:20, ali nakon toga staju i domaći polako smanjuju prednost. Do izjednačenja dolaze u 57. minuti golom Topleka.

Posljednji trenuci susreta bili su veoma zanimljivi, a 35 sekundi do kraja Čakovec vodi 31:28. Zatim dva brza gola postižu domaći za smanjenje vodstva i konačan rezultat 30:31.

U domaćim redovima istaknuo se Toplek s devet pogodaka, a dobar susret odigrali su i Čapalija sa šest te Požgaj sa pet pogodaka. U čakovečkim redovima šest pogodaka zabili su Tkalčec i Sklepić.