2. HNL: Međimurje upisalo drugi poraz

Nogometaši Međimurja danas su gostovali u Dugopolju te su unatočm ranom vodstvu poraženi s 4:1.

Trener Vincetić ušao je u utakmici s nešto drugačijom postavom od prethodne utakmice pa su tako za Međimurje danas u prvom sastavu bili Jesenović, Radošević, Vidović, Glavina, Mamić, Svetić, Kuzminski, Hajdinjak, Plaznik, Vuk i Mijić.

Sve je dobro krenulo za crveno – crno ranim vodstvom u 8. minuti. U svom prvom nastupu pogodak je postigao Slovenac Nejc Plaznik. Vodstvo su uspjeli zadržati do 30. minute kada izjednačujući pogodak postiže Markota. Isti je igrač zabio za preokret samo četiri minute kasnije. Do kraja prvog dijela Jesenović još jedanput ide po loptu u svoju mrežu, a ovog puta pogodak je postigao Rakić.

U drugom dijelu domaćini preko Javorčića iz kaznenog udarca postižu još jedan pogodak za sigurno pobjedu.

Novu priliku za pobjedu Međimurje ima već u subotu kada u Čakovcu gostuje Croatia iz Zmijavaca.