3. HNL: Polet šesticom ispratio Papuk, Rudar zaustavio Varteks

Odigrano je posljednje ovosezonsko kolo u 3. HNL – Sjever.

Polet (SMnM) – Papuk 6:2

Polet se od domaćih navijača oprostio visokom pobjedom nad Papukom. Već u 9. minuti Poletovci su imali tri pogotka prednosti, a u strijelce su se upisali Brezovec, Holi i Mezga. U 31. minuti Živković smanjuje vodstvo domaćih na 3:1. Isti je igrač vratio nadu gostima u 56. minuti kada je zabio za 3:2.

Drugi primljeni pogodak “razljutio” je domaće i do kraja susreta postigli su još tri pogotka. U 65. zabio je Ferlin, a osam minuta kasnije za 5:2 zabio je Medved. Točku na i svojim drugim pogotkom postavio je Dejan Mezga.

S ova tri boda Polet je završio prvi dio sezone na drugom mejstu sa samo bodom manje od prvih Mladosti iz Ždralova.

Polet: Jambres, Fadić, Krištofić, Holi, Mihalić, Barat, Brezovec, Mezga, Šarić, Perčić, Medved.

Varteks – Rudar 1:1

Rudar je odigrao čvrstu i hrabrbu utakmicu protiv domaćeg Varteksa. Poluvrijeme je završilo bez pogodaka. Početkom drugog dijela Šoštarić dovodi Varteks u vodstvo. Rezultat se nije mijenjao sve do 85. minute kada domaći postižu autogol.

Rudar: Rajf, Novak, Kuhar, Šardi, Zadravec, Zadravec, Mesarić, Šoltić, Pintarić, Radiković, Antolović