4. NL: Dvoboj Dinama bez pobjednika, bod Nedelišća kod Bednje

Odigrana su preostala četiri susreta 4. Nogometne lige Čakovec – Varaždin.

Dinamo (D) – Dinamo (P) 2:2

U dvoboju dvaju Dinama nismo dobili pobjednika jer su domaćini stigli do boda u sudačkoj nadoknadi. Dvostruki strijelac kod Palovčana bio je Karlo Baksa, a kod domaćih Stjepan Krznar.

Mladost (SM) – Centrometal 3:2

Domaći su opravdali ulogu favorita protiv borbenih gostiju i preokretom su stigli do još jedne pobjede.

Međimurec – Dubravka-Zagorac 4:2

Gosti su poveli, da bi pogocima Treske i Tonamija domaći preokrenuli rezultat. U 65. Treska zabija za dva pogotka prednosti, da bi gosti u 88. minuti smanili rezultat. Pred sam kraj susreta točku na i stavlja mladi Noah Lukovnjak.

Bednja – Nedelišće 1:1

Nedelišćanci su nakon dugog posta napokoin stigli do boda i to kod prvoplasirane Bednje. Domaći su oveli u 50. minuti, a veliki bod Nedelišćancima je donio Matija Farkaš u 72. minuti.

Dosadašnji rezultati: Mladost Komet – Nedeljanec 1:1. Omladinac (NSR) – Jalžabet 4:0, Sloga (Č) – Zelengaj 1:4.