4. NL: Nedelišće sigurno protiv Mladosti Komet, Centrometalu druga pobjeda

Po strogim epidemiološkim mjerama danas se odigralo šest susreta u 4. Nogometnoj ligi Čakovec – Varaždin. Od šest susreta, u čak tri međusobno su igrali međimurski predstavnici.

Nedelišće – Mladost Komet 4:0

Nedelišće je danas potpuno dominiralo u derbi susretu s preloškom MLadosti. Na poluvremenu su otišli s prednošću 1:0, a siguran realizator kaznenog udarca bio je Saša Treska. U drugom dijelu potpuna dominacija domaćih. Na 2:0 povodio je Nino Pintarić prekrasnim pogotkom. 15 minuta do kraja susreta Celčić zabija za 3:0, da bi pogodak za konačan rezultat pogodak postigao Sabol.

Dinamo (P) – Sloga (Č) 2:2

Čakovečka Sloga došla je do vrijednog boda u Palovcu. Domaći su na odmor otišli s prednošću 1:0, da bi u drugom dijelu palo tri pogodaka za podjelu bodova.

Centrometal – Međimurec 1:0

Općinski derbi pripao je Centrometalu i to pogotkom u Novaka prvom dijelu. Treba spomenuti kako je to Centrometalu druga pobjeda. Obje pobjede ostvarili su u općinskim derbijima.

Ivančica – Omladinac (NSR) 4:1

Na gostovanju u Ivancu Omladinac je doživio prvi ovosezonski poraz.

Dubravka Zagorac – Plitvica 2:2

Zelengaj – Bednja 0:1

Sutrašnji susret Nedeljanca i Mladost (SM) neće se odigrati zbog Covid pozitivnog igrača međimurskog kluba.