Dobra forma nakon stanke: Zoran Lesjak zapečatio sudbinu Kapošvara

Kaposvar nastavlja s lošim, a ZTE s odličnim nastupima. U 26. kolu uvjerljivo posljednjeplasirana momčad mađarskog prvenstva ugostila je Zalaegerszeg i teško stradala.

Ovo je prvi susret u Mađarskoj koji je odigran uz prisustvo navijača još od ožujka, oni su bili raštrkani po tribinama i popunjavali svaku četvrtu sjedalicu i iz perspektive domaćina nisu imali što za vidjeti.

ZTE je ovom pobjedom pobjegao iz najugroženijeg dijela, a sve je riješio već u prvom poluvremenu.

Po dva gola postigli su András Radó i Lukács Bőle dok je jedan dodao Dávid Barczi koji je nešto kasnije napustio igru zbog ozljede.

Točku na i, za konačnih 6:0 stavio je hrvatski internacionalac Zoran Lesjak koji je bio strijelac u 52. minuti.

Lesjaku je ovo 23. nastup ove sezone, a prosječna minutaža po utakmicu mu je 88 minuta. Do sada je postigao tri prvenstvena pogotka.