Naj pregledanije

HNL MLADI: Domjanić ponovno zabio bivšim suigračima

U našem serijalu “HNL MLADI” svaki tjedan ćemo vas izvještavati o novostima vezanima uz igrače s područja Međimurja koji igraju Prvu HNL mladeži za klubove izvan naše županije. Proteklog vikenda krenuo je nastavak 1. HNL za pionire, kadete i juniore.

PIONIRI

Momčad Varaždina pod vodstvom trenera Nikole Šafarića slavila je s 3:0 u susjedskom derbiju protiv Međimurja. Samuel Taradi branio je do 65. minute kada ga je zamijenio Matej Marciuš, a Ivan Žužić igrao je 59. minute.

Antonio Škvorc igrao je do 68. minute, dok je Silvio Pigac cijeli susret odgledao s klupe za pričuve u domaćoj pobjedi 2:0 Slaven Belupa protiv Zagreba.

KADETI

Dinamovi kadeti nastavljaju s pobjedama. Protiv Osijeka slavili su s 4:1, a naš Međimurec Viktor Kanižaj igrao je cijeli susret za “modre”.

Kadeti Slaven Belupa odigrali su 0:0 na domaćem terenu protiv Zagreba. Za mlade “farmaceute” Međimurci (Dominik Arambašić i Dominik Štajerec)  igrali su od prve minute.

Kadeti Varaždina s 4:0 slavili su protiv Međimurja. Za varaždinsku ekipu sva četiri međimurska nogometaša – Toma Sabo, Karlo Lukman, Nikola ObadićNiko Domjanić igrala su u početnoj postavi. Drugo kolo zaredom u strijelce se za varaždinsku ekipu upisao Niko Domjanić.

Lovro Blagus branio je do 86. minute u 3:1 porazu zaprešićkog Intera u gostima kod Lokomotive.

Kadeti Hajduka slavili su s 2:1 na domaćem terenu protiv Solina. Za “bile tiće” Ivan Dominić u igru je ušao u 46. minuti utakmice.

JUNIORI

Slavenovi juniori koje vode trener Dalibor Gorupić ovo kolo teško su stradali na domaćem terenu. Trećeplasirana Lokomotiva slavili je s čak 5:0. Za mlade “farmaceute” Luka Liklin igrao je cijeli susret.

Juniori Varaždina poraženi su s 2:0 na gostovanju u Zaprešiću kod Intera. Kod Varaždina od međimurskih predstavnika utakmicu su započeli (Edvin BratušaFran CerovčecDominik VrtarićLuka Posavec i Luka Mezga).