Kategorije

Naj pregledanije

Hrvatska U-20 do pobjede u Čakovcu, Vizingeru 30 minuta

Hrvatska nogometna reprezentacija do 20 godina pobijedila je u prijateljskom susretu reprezentaciju Rusije rezultatom 1:0. Pred otprilike 600 gledatelja jedini pogodak vidjeli smo u 45. minuti.

Izabranici Roberta Jarnija od prve minute su dominirali terenom, a ta se dominacija nastavila i nakon 26. minute kada crveni karton dobiva igrač gostiju Nenakhov. Od tada su se pomalo redale prilike naših nogometaša, a jedini pogodak vidjeli smo u 45. minuti. Nakon odličnog ubačaja loptu u gol pospremio je Darko Nejasmić.

U drugom dijelu bilo je puno promjena s jedne i druge strane pa se igra znatno usporila. Međimurski nogometaš Dario Vizinger ušao je u 62. minuti utakmice, a jedinu priliku imao je samo dvije minute kasnije kada mu udarac brani vratar gostiju.

Sljedeća utakmica igra se na SRC Trate u Nedelišću 7. rujna od 17 sati.

Za Hrvatsku su igrali: Šemper, Hujber, Rubić, Đurasek, Kalaica, Soldo, Špikić, Halilović, Majić, Benko, Babić, Majcenić, Lišnić, Krajinović, Batarelo, Marasović, Mišković, Nejašmić, Solomun i Vizinger.