Kategorije

Naj pregledanije

Izbor za najsportaša Grada Čakovca: Koji sportaši će biti najbolji?

Uz predstavnike sportova s područja Grada Čakovca koje je imenovao Izvršni odbor Zajednice u izboru Najsportaša sudjeluju i predstavnici medijskih redakcija s područja Grada Čakovca.

NAJBOLJI SPORTAŠ

LUKA GRUBIĆ – BADMINTONSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC
3. MJ PH EKIPNO, 3.MJ PH MUŠKI PAR, 2. MJ KONAČNI POREDAK SENIORA HRVATSKOG KUPA, 4. MJ MUŠKI I I MJEŠOVITI PAROVI HRVATSKO KUPA, 4. MJ REJTING LISTA HBS-A SENIORI PJEDINAČNO, 2. MJ REJTING LISTA HBS-A MUŠKI PAROVI, 5. MJ REJTING LISTA HBS-A MJEŠOVITI PAROVI
SENIORSKI REPREZENTATIVAC

ALAN PERKO – ŠRD TVORNICA STOČNE HRANE ČAKOVEC
1. MJ SVJETSKO PRVENSTVO U SPORTSKOM RIBOLOVU NOVI SAD, SPORTAŠ 2. KATEGORIJE HOO

NIKOLA TOPLIČANEC – KARATE KLUB GLOBUS
3. MJ SVJETSKI KUP ML. KADETI, TROSTRUKI PRVAK HRVATSKE MLAĐI KADETI, KADETI I EKIPNO KADETI,
REPREZENTATIVAC HRVATSKE

PREDRAG TURK – KUGLAČKI KLUB ŽELJEZNIČAR
2. MJ PH SENIORI DISCIPLINA SPRINT, ¼ POJEDINČANOG SENIORSKOG PH, POJEDINČANI PRVAK MEĐIMURJA (10. PUTA)


NAJBOLJA SPORTAŠICA

MARTINA BEZEK – ATLETSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC
55. MJ SVJETSKO PRVENSTVO TRČANJE NA 24 SAT, PRETRČALA 199,53 KM

SINDY BUBEK – POWERLIFTING KLUB POZOJ
2. MJ EUROPSKO PRVENSTVO BENCH PRESS DO 47 KG, VIŠESTRUKA DRŽAVNA PRVAKINJA I REKORDERKA U U KATEGORIJAMA 47 I 52 KG

TIJANA KORENT – GIMNASTIČKI KLUB MZ MACAN ČAKOVEC
2. MJ UKUPNI POREDAK SVJETSKI KUP PRESKOK, 2. MJ SVJETSKI KUP GUIMARESS, 2. MJ SVJETSKI KUP MERSIN, 1. MJ
POJEDINAČNO PH, 5. MJ. SVJETSKI KUP OSIJEK
REPREZENTATIVKA HRVATSKE, VRHUNSKA SPORTAŠICA 2. KATEGORIJE HOO

ANTONIA RUŽIĆ – TENISKI KLUB FRANJO PUNČEC ČAKOVEC
1. MJ SENIORSKO DVORANSKO PH, ¼ FINALE JUNIORSKOG EP MOSKVA, 1. MJ PAROVI TURNIR NAGOYA, FINALE TURNIRA ITF SZEKESFEHERVAR, POLUFINALE IT TURNIRA CASBLANCA, ¼ FINALE ITF TURNIRA U PRAGU, VRSARU I GYOR, POULIFANALE ITF PRO TURNIR TUČEPI, JUNIORSKA REPREZENTATIVKA HRVATSKE

AIDA TRSTENJAK – KARATE KLUB GLOBUS
1. MJ SVJETSKI KUP U-12, 3. MJ PH UČENICE, 3. MJ OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE UČENICE, 1. MJ OTVORENO
PRVENSTVO AUSTRIJE U-12, REPREZENTATIVKA HRVATSKE

LEA VUKOJEVIĆ – ŽRK ZRINSKI
STOŽERNA IGRAČICA KLUBA, SENIORSKA REPREZENTATIVKA


NAJBOLJA MUŠKA EKIPA

 SENIORSKA KROS EKIPA ATLETSKOG KLUBA MEĐIMURJE ČAKOVEC
3. MJ EKIPNO PH U KROSU A

KADETSKA EKIPA KARATE KLUBA GLOBUS ČAKOVEC
1. MJ EKIPNO PH ZA KADETE 7 EKIPA
1. MJ NA RANGIKNGU HRVATSKOG KARATE SAVEZA

SENIORSKA MOMČAD KUGLAČKOG KLUBA ŽELJEZNIČAR
1. MJ 1. HKL SJEVER I PLASMAN U 1.LIGU
1. MJ KUGLAČKI KUP SJEVER

SENIORSKA EKIPA MUŠKOG RUKOMETNOG KLUBA ČAKOVEC
POLUFINALE HRVATSKOG RUKOMETNOG KUPA
PRVACI 2. HRL SJEVER

SENIORSKA EKIPA POWERLIFTING KLUBA POZOJ
1. MJ KLUPSKI POREDAK BENCH PRESS HRVATSKA

SENIORSKA EKIPA STRELIČARSKOG KLUBA KATARINA ZRINSKI ČAKOVEC
2. MJ DVORANSKO PH 6 EKIPA

SENIORSKA EKIPA ŠPORTSKO STRELJAČKOG KLUBA ČAKOVEC
1. MJ PH MALOKALIBARSKA PUŠKA TROSTAV
4. MJ 1B HRVATSKA LIGA


NAJBOLJA ŽENSKA EKIPA

ŽENSKA KADETSKA EKIPA KARATE KLUBA GLOBUS ČAKOVEC
2. MJ EKIPNO PH
1. MJ RANKING HRVATSKOG KARATE SAVEZA

SENIORSKA EKIPA ŽENSKOG RUKOMETNOG KLUBA ZRINSKI ČAKOVEC
6. MJ 1. HRL ZA ŽENE
1/8 FINALA HRVATSKOG RUKOMETNOG KUPA ZA ŽENE


NAJBOLJI PAR, ŠTAFETA, POSADA

PAR LUKA ČREP I IVAN GRUBIĆ BADMINTONSKI KLUB MEĐIMURJE ČAKOVEC
1. MJ PH MUŠKI PAROVI U-17, 1. MJ MUŠKI PAROVI UKUPNI POREDAK HRVATSKOG KUPA MLAĐI JUNIORI, 3. MJ MUŠKI
PAROVI PH JUNIOR, 1. MJ MLAĐI MUŠKI PAROVI MLAĐI JUNIORI REJTING LISTA HBS-A, 2. MJ EKIPNI POREDAK
HRVATSKOG KUPA MLAĐIH JUNIORA I JUNIORA, ČLANOVI MLAĐE JUNIORSKE REPREZENTACIJE (5 NASTUPA)
ČLANOVI JUNIORSKE REPREZENTACIJE HRVATSKE(2 NASTUPA),

PAR KONRAD VIKERT I LEON IGREC KUGLAČKI KLUB ŽELJEZNIČAR
1. MJ PH KADETI DISCIPLINA TANDEM

    Leave Your Comment

    Your email address will not be published.