KUP: Rudar ponovno nadjačao Polet (SMnM)

Drugi susret u tri dana odigrala su dva sportska rivala, Polet (SMnM) i Rudar.

Ovog puta snage su odmijerili u sklopu osmine finala međimurskog nogometog kupa, a pobjedu 3:2 ponovno su upisali “Laporniki”.

Gosti iz Murskog Središća poveli su u 17. minuti preko Patafte, da bi rezultat na početak vratio Igor Šegović. Samo pet minuta kasnije izabranici trenera Dražena Škvorca ponovno vode, a ovog puta u strijelce se upisao Filip Škvorc.

Isti je igrač postigao pogodak za 1:3 u 55. minuti. U 86. minuti nadu Poletu vratio je Tomislav Medved, ali do kraja susreta Rudar je zadržao vodstvo i izborio daljnju fazu natjecanja.

Rudar je današnjom pobjedom osigurao četvrtfinale u kojem će igrati protiv Međimurja, a taj susret odigrat će se u proljeće 2021. godine.

Početne postave:

Polet (SMnM): Jambres, Filipović, Škvorc, Horvat, Mihalić, Mezga, Hozjan, Barat, Šarić, Medved

Rudar: Rajf, Zeljko, Zadravec, Šardi, Mesarić, Šoltić M., Vinko, Patafta, Škvorc F., Skoliber, Šoltić D.