Međimurske lepe puce pružile sjajan otpor vodećem Agramu

U zaostaloj utakmici 20. kola, pionirke i kadetkinje NŠ Međimurje – Čakovec ugostile su ekipu Agrama.

Prve su na teren izašle pionirke, a u napetoj utakmici s puno prilika završilo je bez pogodaka 0:0

NŠ Međimurje – Čakovec: Bartolić, Galina, Horvat, Tkalčec, Mikulić, Zorković, Damjanović, Županić, Kelkedi, Tota, Huzjak, Medved, Kacun, Šimatić

U utakmici kadetkinja vidjeli smo četiri pogotka, a pobjedu od 3:1 odnijela je gostujuća momčad. Gošće su povele u 25. minuti susreta pogotkom Đurić da bi samo minutu kasnije svoje vodstvo udvostručile nakon pogotka Ciglević.

Nadu međimurskim nogometašicama vratila je Lucija Vizinger u 37. minuti. Gošće točku na i stavljaju pogotkom u 57. minuti kada se u strijelce još jedanput upisuje Ciglević.

NŠ Međimurje – Čakovec: Vlašić, Grubić, Lukman, Pokrivač, Poljaković, Golenko, Šantek, Rešetar, Vizinger, Vugrinec, Huzjak, Puljić