[NAŠI SPORTAŠI] Bobičanec digao publiku na noge, Stela predvodila Lokomotivu

Još jedna nova rubrika “Naši sportaši” čeka vas na našem portalu.

Ubuduće ćemo pratiti sve međimurske sportaše koji se sa svojim klubovima natječu po prvim ili drugim ligama Hrvatske i inozemstva. Neki od sportaša koje ćemo pratiti su svakako, sestre Posavec (ŽRK Lokomotiva), Bruno Levak (HC Bruck), Patrik Jambrović (KK Zabok), Nikolina Zadravec (RK Podravka).

NOGOMET

Mihaela Horvat odigrala je svih 90 minuta u kvalifikacijskom susretu između Belgije i Hrvatske. Naša reprezentacija upisala je poraz 1:4.

Derbi začelja odigrali su Varaždin i Slaven Belupo, a susret je završio bez pogodaka. Od Međimuraca je jedino igrao Dominik Glavina koji je imao nekoliko prilika, ali nije pronašao put prema mreži Koprivničanaca.

Denis Bušnja zbog tri žuta kartona nije bio u sastavu Istre. Matej Vuk je u teškom porazu od Dinama (0:5), cijeli susret pratio na klupi za pričuve.

Unatoč porazu Šibenika protiv Croatije (2:0), Šibenčani su i dalje uvjerljivo najbolja momčad lige. U subotnjem porazu Martin Pajić odradio je svih 90 minuta.

Luka Bobičanec ponovno je na noge digao cijeli slovenski nogomet. Zabio je direktno iz kornera za 2:1. Na kraju je njegova Mura poražena s 2:4.

11. prvenstveni pogodak postigao je Dario Vizinger na gostovanju u Velenju. Novim pogotkom trenutno drži drugo mjesto na prvenstvenoj ljestvici.

Mihael Rebernik je za Naftu odigrao posljednjih 30- ak minuta susreta.

RUKOMET

Lokosice su gostovale kod varaždinske Koke, a dobrom igrom od samog početka utakmice stigle su do osme prvenstvene pobjede. Prvi dio završio je 15:11, da bi na kraju upisale pobjedu 28:11.

Veliku večer imala je Stela Posavec koja je na poziciji srednje vanjske igračice postigla devet pogodaka. Također, uz Stelu igrala je i Paula, a ona je Koki zabila dva pogotka.

Levakov HC Bruck doživio je još jedan prvenstveni poraz. Naš rukometaš je zabio je dva pogotka.

Bruno Dvanajščak je predvodio svoju momčad u visokoj pobjedi nad Gleisdorf. Bruno je utakmicu završio s pet pogodaka i tri asistencije.

Karlo Kranjec je u porazu Varaždina od Sesveta postigao jedan pogodak. Filip Baranašić nije ulazio u igru.

KOŠARKA

Patrik Jambrović igrao je 27 minuta u porazu Zaboka od Gorice. Za vrijeme provedeno u igru postigao je 7 koševa, te je osvojio 4 lopte, a upisao je i 4 skoka.