REZULTATI: Petarda Trnave, 11 golova palo u Gornjem Hrašćanu

1.Međimurska nogometna liga Trnava – Kraljevčan 38 5:1 Bratstvo (J) – Draškovec-Geothermae 2:2 Naprijed – Jedinstvo…

MNL: Visoka pobjeda Podturna, Plavi (P) do pobjede u Štrukovcu

1.Međimurska liga Podturen – Trnovec 6:0 Učinkvit je danas bio Podturen na domaćem terenu. Dvostruki strijelac…

[VIDEO] BSK-u pobjeda u derbiju, potopi Sloge (Š) i Bratstva (J)

1.Međimurska nogometna liga Subota: Draškovec-Geothermae – Trnovec 2:0 Nedjelja Hodošan – Trnava 1:2 Sloga (Š) –…

MNL: BSK i Galeb pobijedili u gostima, utakmica u Trnovcu nije odigrana

1.Međimurska nogometna liga Subota: Podturen – Sloga (Š) 4:0, Polet (P) – Venera PMP 6:0, Draškovec…

Rezultati: BSK-u pobjeda u susjedskom derbiju, podjela bodova u Podturnu

Danas su nastavljena nogometna uzbuđenja na međimurskim terenima, a mi vam u nastavku donosimo rezultate svih…

REZULTATI: Raspoloženi strijelci, Hodošan bolji od Draškovca

1.Međimurska nogometna liga Hodošan – Draškovec 2:0 2. Međimurska nogometna liga – skupina A NŠ Međimurje…

Rezultati: Petice Graničara (K) i BSK-a, devetka Mladosti (I)

Danas su nastavljena nogometna uzbuđenja na međimurskim terenima, a mi vam u nastavku donosimo rezultate svih…

Rezultati: Osmica BSK-a, pobjeda Poleta u Maloj Subotici

Danas su nastavljena nogometna uzbuđenja na međimurskim terenima, a mi vam u nastavku donosimo rezultate 1.MNL…

Rezultati: Nedelišće slavilo protiv Slavena II, Kotoripčani torpedirali Imbriovčane

Na SRC Trate nogometaši Nedelišća u generalki pred prvenstvo igrali su protiv druge ekipe Slaven Belupa.…

REZULTATI: Dio klubova danas je igralo prijateljski susret

Nedjelja 16.02. Dubravka Turčin – Strahoninec 2:6 Centrometal – Jedinstvo (GM) 2:3 Mladost (I) – Mura…

REZULTATI: Mnogo međimurskih klubova igralo je prijateljske susrete

Rezultati NK Podturen – NK Sokol 5:3 NK Venera – NK Sloga (Š) 4:4 NK Dinamo…

Rezultati: Poraz Centrometala, u Draškovcu slave naslov jesenskog prvaka

1.Međimurska liga Subota: Polet (P) – Bratstvo (J) 2:2 Podturen – Sloga (Š) 2:5 Nedjelja: Trnovec…

REZULTATI: Gostujuće pobjede Dinama (P) i Mladosti (SM), sedmica Poleta (P)

4. Nogometna liga Čakovec – Varaždin Subota: Dinamo (D) – Mladost Komet 1:1, Omladinac (NSR) –…

REZULTATI: Petarda Omladinca (NSR), Centrometalu susjedski derbi

4. Nogometna liga Čakovec – Varaždin Omladinac (NSR) – Sloga (Č) 5:1 Dinamo (D) – Mladost…

Rezultati: Pobjeda Međimurca, sedmica Trnovca

4. Nogometna liga Čakovec – Varaždin Subota: Nedelišće – Dubravka Zagorac 4:0, Mladost Komet – Nedeljanec…