Ususret prvenstvenim utakmicama: Luka Bobičanec i Dario Vizinger strijelci

Slovenski nogometni klubovi se poput hrvatskih pripremaju za nastavak prvenstva, a prijateljske utakmice igraju unutar svoje zemlje.

U posljednjem pripremnom susretu Celjani su ugostili Triglav, a konačan rezultat bio je 2:1 za domaćina. Pobjedu Celjanima u 33. minuti osigurao je najbolji strijelac Prve lige Telekom Slovenije, Dario Vizinger.

Muraši su na “Fazaneriji” dočekali Dob, a ulogu favorita opravdali su s četiri pogotka u mreži gostiju. Luka Bobičanec susret je započeo u udarnoj postavi, a pogodak je postigao u 58. minuti.

Vizinger trenutno dijeli prvo mjesto na ljestvici strijelaca s Antom Vukušićem, a obojica imaju po 18 pogodaka. Vizinger je uz 18 pogodaka, upisao i 8 asistencija. Bobičanec se za sada 8 puta upisao u strijelce, dok je asistirao u pet navrata.