[VIDEO] Međimurju pobjeda u posljednjim trenucima susreta

Međimurje i Croatia odigrali su zanimljivi susret, a krajnji rezultat bio je 2:1.

Na samoj utakmicu propušteno je nekoliko izglednih prilika, a kod domaćih Mijić je promašio kazneni udarac. Također, gosti su od 51. minute imali igrača manje, ali domaći brojačnu prednost koriste tek u 96. minuti.

Gosti su u vodstvo stigli u 12. minuti nakon kornera pogotkom Vukoje. Prvu pravu prijetnju domaći imaju u 22. minuti kada Mijić gađa vratnicu. Crveno – crni do pogotka stižu u 33. minuti nakon udarca Palića s dvadesetak metara od gola. Priliku za preokret domaći su imali u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, ali danas odličan vratar Tomić brani kazneni udarac Mijiću.

U drugom dijelu na prvu pravu priliku čekali smo do 78. minute kada domaći pokušaj brani raspoloženi Tomić. U 88. minuti vratar gostiju ponovno se istaknuo obranom, ovog puta nakon udarca Vuka.

Igrala se 96. minuta kada domaći ubacuju u kazneni prostor gostiju, a nakon nekoliko odbijanaca Mijić posprema loptu u gol za novu prvenstvenu pobjedu.

Slijedi reprezentativna stanka, a zatim slijedi domaći susret s zaprešićkim Interom.

Međimurje: Jesenović, Palić (od 64. Hajdinjak), Zanjko, Glavina, Brcković, Đurak (od 56. Kuzminski), Havelka, Mamić (od 81. Svetić) , Mijić, Igrec, Marcijuš (od 62. Plaznik, od 81. Vuk).