[VIDEO] Polet (SMNM) prvak 4. NL Čakovec – Varaždin, Šoltić donio tri boda Rudaru

Danas se odigralo devet nogometnih susreta.

4. Nogometna liga Čakovec – Varaždin

U 4. NL Čakovec – Varaždin danas su odigrana četiri susreta.

U Novom Selu Rok snage su odmjerili domaći Omladinac i Rudar, a minimalnu pobjedu pogotkom Marka Šoltića upisali su “Laporniki”. Nažalost, pod utakmicom se teže ozlijedio Mihael Toplek, a suigrači su odmah nakon utakmice fotografiju posvetili svome klupskom kolegi.

Polet je na domaćem terenu ugostio Međimurec. Prvi dio završio je bez pogodaka. Već u prvih 10 minuta drugog dijela, Polet ima prednost od 2:0, a oba pogotka postigao je Tomislav Medved. Nadu Međimurcu vratio je Japanac Ishida u 80. minuti, ali do kraja susreta više nismo vidjeli pogotke.

Nakon poraza Varteksa, polet (SMNm) postao je prvak 4. NL Čakovec – Varaždin. Čestitamo!

Osam pogodaka vidjeli smo u susretu Podravine i Pušćina, a pobjedu 5:3 upisala je domaća momčad. Pogotke za Pušćine postigli su Punčec, Malnar i Levanić.

Rezultati: Polet (SMNM) – Međimurec 2:1, Podravina – Pušćine 5:3, Omladinac (NSR) – Rudar 0:1, Varteks – Nedeljanec 1:2.

1.Međimurska liga

Derbi kola u 1. MNL odigrali su Centrometal i Mladost (SM), a pobjedu su odnijeli gosti rezultatom 2:0.

Polet (P) je s četiri pogotka u mreži ispratio goste iz Kotoribe. Kotoripčane je načeo Ivan Deglin, a do kraja susreta u strijelce su se upisali Tiago, Mišo Palfi i Boris Vrbanec.

Bodove su podijelili Sloboda (S) i Hodošan, a krajnji rezultat bio je 1:1.

Rezultati: Centrometal – Mladost (SM) 0:2, Polet (P) – Graničar (K) 4:0, Sloboda (S) – Hodošan 1:1

2. Međimurska liga – skupina B

Hajduk (B) – Bratstvo (SV) odigrali su susret bez pogodaka.

Sokol je bez problema svladao prepreku zvanu Jedinstvo (NSD) te je na domaćem terenu upisao pobjedu od 4:0.

Rezultati: Hajduk (B) – Bratstvo (SV) 0:0, Sokol – Jedinstvo (NSD) 4:0

3. Međimurska liga

Vučetinec je na domaćem terenu s 5:0 pobijedio Bratstvo (SV) i tako se približio svom cilju – ulasku u viši rang.