Naj pregledanije

[VIDEO] Pušćine srušile Varteks, Polet (SMNM) prokockao dva pogotka prednosti

Današnjim susretima završeno je 25. kolo u 4. NL Čakovec – Varaždin, Prvoj i Drugoj međimurskoj ligi te 21. kolo u Trećoj međimurskoj ligi.

4. NL Čakovec – Varaždin

Subota: Nedelišće – Podravina 1:0, Rudar – Novi Marof 7:0, Omladinac (NSR) – Mladost Komet 2:2

Nedjelja

Pušćine – Varteks 2:0 (Levanić, Kišić)

U vrlo napetom međimursko – varaždinskom susretu pobjedu je odnijelo Pušćine pogocima Levanića i Kišića.

Bednja – Polet (SMNM) 2:2 (Holi 2x/ Mezga, Medved)

Polet je u Beletincu imao dva pogotka prednosti već u 35. minuti susreta pogocima Mezge i Medveda. Nažalost po međimursku ekipu, Bednja u drugom dijelu postiže dva pogotka za konačan rezultat 2:2. Ovim bodom Polet je sam na vrhu tablice sa 58. bodova.

Jalžabet – Dinamo (D) 2:4

Na neugodnom gostovanju u Jalžabetu Domašinčari upisuju 11. prvenstvenu pobjedu rezultatom 4:2. Vrlo neizvjesna utakmica odlučena je pogocima pred sam kraj utakmice. Pogotke za Dinamo postigli su Krznar, Novak i Igrec (2).

Međimurec – Sloga (Č) 1:2 (/Fabrizio, Knežević

Poveo je Međimurec u 23. minuti pogotkom Hrusteka. Sloga se vraća u igru u 38. minuti kada pogodak iz kaznenog udarca postiže Kosalec. Priliku da opet povedu, Međimurec je imao u 65. minuti kada propuštaju realizirati kazneni udarac. Kazna za propuštenu priliku stigla je u 72. minuti kada tri boda Slogi donosi Vedran Knežević.

Nedeljanec – Dubravka-Zagorac 3:1

1.Međimurska liga

Subota: Dinamo (P) – BSK 2:1, Hodošan – Centrometal 1:1, Podturen – Jedinstvo (GM) 3:1, Sloboda (S) – Bratstvo (J) 1:3

2. Međimurska liga – skupina B

Subota: Hajduk (Š) – Plavi (Pek.) 2:0, Venera PMP – Budućnost (M) 3:2, Donji Koncovčak – Pobjeda 2:2, Bratstvo (SV) – Sokol 2:2