Zrinskice pobjedom u finalu nad Lokomotivom osvojile turnir u Zelini

Pobjedom u finalu protiv vršnjakinja iz ŽRK „Lokomotiva“ djevojčice ŽRK Zrinski rođene 2008. i mlađe osvojile su 4. memorijalni turnir u organizaciji RK „Zelina“ iz Sveti Ivan Zelina. Krenimo redom.

Naše su cure prvo uvjerljivo sa tri pobjede osvojile prvo mjesto u svojoj grupi pri tome pobijedivši ekipe Đurđevca, Udarnika i Rugvice. U polufinalu ih je čekao domaćin. I ovu prepreku Međimurke su glatko savladale.

ŽRK „Zrinski“ – RK „Zelina“ 19:8.

U finalu je naše cure čekala ekipa ŽRK „Lokomotive“. Do polovice drugog poluvremena izjednačena utakmica u kojoj su naše cure povele, a Lokomotiva bi ih stizala. Šest minuta prije kraja je 10:10, a tada naše Zrinskice pojačavaju i na kraju zaslužena pobjeđuju 15:10.

ŽRK „Zrinski“ – ŽRK „Lokomotiva“ 15:10 (6:6)

Zrinskice u svom sastavu imaju najboljeg strijelca turnira – Simona Rubin (23 gola) i najboljeg golmana turnira – Kristina Goričanec.